نحوه ایجاد استیکر در واتساپ

روش های مختلفی برای ایجاد استیکر های واتساپ وجود دارد؛ اما ساده ترین راه ها بارگیری برنامه هایی است که به شما امکان می دهد استیکرها را به سرعت ایجاد کنید. استیکرها در آیفون و اندروید کمتر از 5 دقیقه ساخته می شوند؛ در ادامه نحوه این فرآیند ساده آمده است.

قبل از اقدام مهم است که توجه داشته باشید که بهترین راه برای ایجاد استیکرهای سفارشی در وب سایت واتساپ ذکر شده  در آنجا نمونه هایی از برنامه های ارائه شده توسط واتساپ وجود دارد. با این حال، این گزینه عملی برای اکثر مردم نیست، بنابراین ما تمام مراحل را از طریق روشی آسان طی کرده و آنها را در زیر لیست کرده ایم.

این برنامه های سازنده استیکر شخص ثالث بسیار خوب کار می کند، اما ما در مورد منبع آنها و اینکه آیا این برنامه ها از مجوزهایی که شما اعطا می کنید سوء استفاده می کنند  یا خیر اطلاع چندانی نداریم.

مراحل زیر را برای ایجاد استیکر دنبال کنید:

  1. برنامه Sticker Maker را در اندروید بارگیری کنید.
  2. روی Create a new stickerpack ضربه بزنید.
  3. در صورت تمایل به ایجاد این استیکرها، نام نویسنده را برای بسته اضافه کنید.
  4. در صفحه بعد 30 کاشی را مشاهده خواهید کرد. روی هریک از این موارد ضربه بزنید و سپس می توانید برای Take Photo ، Open Gallery یا Select File  ضربه بزنید. گزینه اول به شما امکان می دهد عکس بگیرید، گزینه دوم گالری عکس شما را باز می کند و گزینه سوم به شما امکان می دهد تصاویر را از مدیر فایل خود انتخاب کنید.
  5. مرحله بعدی به شما امکان می دهد تصویر را به شکل برش دهید. می توانید یکی از Freehand برای رسم شکل به صورت دستی، Cut square یا Cut circle را انتخاب کنید.
  6. پس از اتمام روی Yes  و Save Sticker ضربه بزنید.
  7. پس از افزودن سه استیکر، می توانید روی افزودن به واتساپ ضربه بزنید. پس از افزودن یک پیام تأیید روی صفحه مشاهده خواهید کرد.
  8. اکنون واتساپ را باز کنید، روی emoji icon > stickers icon در پایین ضربه بزنید. اکنون بسته استیکر جدید خود را به عنوان آخرین بسته در لیست بسته های استیکر مشاهده خواهید کرد.
  9. برای حذف بسته استیکر، روی سه نقطه pack در بالا سمت راست Delete ضربه بزنید.

مطالب مرتبط